fbpx

KARIERA


Nasza misja

Podstawą naszego sukcesu są: wyjątkowy produkt oraz zaangażowani, doświadczeni doradcy do spraw win. Oferujemy nie tylko wino ale także doznania z nim związane.

Od 25 lat promujemy picie win i edukujemy w tym zakresie. Wino to wspaniały produkt do sprzedaży. Ciężko o coś bardziej wykwintnego, o czym można opowiadać tak wiele fascynujących historii.

Wkraczając w świat VINORI decydujemy się na pasjonującą przygodę z winem. Najważniejszym elementem naszego modelu sprzedaży jest relacja doradca do spraw win-klient. Zadaniem doradcy jest podtrzymywanie tego związku. Bezpośrednie spotkania z osobami zainteresowanymi winami daje możliwość rozmowy, przekazania wiedzy i wymiany opinii.


Nasza propozycja współpracy

 

Jeśli jesteś dobry w kontaktach interpersonalnych, jeśli lubisz wino, bez względu na to czy jesteś koneserem, czy nie, my jesteśmy po to, aby wspierać Cię w rozwoju. Twoje zaangażowanie, dobra organizacja pracy i dynamizm będą prawdziwymi atutami, ale możesz również skorzystać ze wsparcia, które pomoże Ci w realizacji zadań: mailingi, degustacje zbiorowe i indywidualne, targi.

Jesteś przedsiębiorczy, gotowy do kontaktów z klientem?
Potrafisz samodzielnie dysponować swoim czasem?
Masz czas i chcesz dobrze zarobić lub dorobić?
Pragniesz poznać świat wyjątkowych win?
 
Zapraszamy do Vinori Sp z o.o. Sp k. - lidera w sprzedaży wysokogatunkowych win, od 1993 roku w Polsce.

 

_MG_6863

Doradca do spraw win Vinori

Oczekiwania:

 • motywacja do podjęcia pracy w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej
 • skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów,
 • umiejętność utrzymania dobrych relacji z klientem
 • prawo jazdy

Dodatkowym atutem może być:

 • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
 • doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

 • elastyczny czas pracy
 • szkolenia i bezpłatne seminaria wprowadzające
 • wsparcie przy pozyskiwaniu nowych klientów
 • niezbędne narzędzia do pracy
 • możliwość rozwoju i powiększania dochodów
Prześlij nam swoje CV

Administratorem danych osobowych jest Vinori Sp. z o. o. Sp. k., ul. Długa 12, 62-021 Sarbinowo, NIP: 7773297951, KRS: 0000703376, REGON: 368736865. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielania odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CLOSE
CLOSE